EKSKLUZYWNA SERIA SZAF NA BROŃ Z SZYBĄ KULOODPORNĄ

Specjalnie dla osób poszukujących wyjątkowych i nietypowych rozwiązań stworzyliśmy serię szaf na broń z szybą pancerną. Specjalne modele są produkowane na indywidualne zamówienie.

Szafy na broń z szyba pancerną przygotowane zostały z myślą o efektownej, praktycznej, a zarazem bezpiecznej ekspozycji posiadanej kolekcji broni. Gwarantuje to solidna konstrukcja szafy wraz z kuloodporną i antywłamaniową szybą. Ponadto oprócz funkcji zabezpieczającej szafa może stanowić nietuzinkowy element wyposażenia wnętrza, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

CERTYFIKAT:

Szafa do przechowywania broni oraz amunicji posiada certyfikat klasy S1 według normy PN-EN 14450:2006. Szyba spełnia 2 normy :  EN 1063:2002 klasa BR2 ( szyba kuloodporna) i EN 356:2000 klasa P7B ( antywłamaniowa oraz bezpieczna).

Najważniejszą rolę w efekcie końcowym pełnią uchwyty na broń, które umieszczane są na specjalnie wyprofilowanych szynach. Dzięki nim otrzymujemy dodatkową przestrzeń w komorze broni. Wykorzystując marnowaną przestrzeń uchwyty sprawiają, iż nawet najmniejsze pomieszczenie jest w stanie przechować więcej jednostek broni. Broń jest uporządkowana, idealnie wyeksponowana oraz łatwo dostępna, a przestrzeń w komorze broni wykorzystana w 100%. Estetyczny wygląd uchwytu sprawia, że po umieszczeniu na nim broni jest on niemal niezauważalny. Uchwyt jest solidny i wytrzymały. Wszystkie materiały użyte do wyprodukowania uchwytu są atestowane. Konstrukcja wykonana z metalu przystosowana jest do długiego użytkowania. A co najważniejsze specjalna winylowa powłoka chroni lufę przed otarciami, zadrapaniami, czy rysami. Broń umieszcza na uchwycie jest całkowicie zabezpieczona przez niechcianymi uszkodzeniami.

Nasze szafy można zamówić w różnych wariantach. Jeśli szukasz nietypowej, niepowtarzalnej szafy na broń ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS. Szczegółowo omówimy wszystkie detale dotyczące wymiaru, koloru, konfiguracji wewnętrznej szafy. Nasz konsultant doradzi i odpowie na Twoje pytania.

Strona 1 z 2