Ekskluzywna seria szaf z szybą kuloodporną

Specjalnie dla osób poszukujących wyjątkowych i nietypowych rozwiązań, stworzyliśmy serię szaf na broń z szybą pancerną.
Szafy te produkowane są wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta.

Efektowne i bezpieczne
Szafy na broń z szyba pancerną przygotowane zostały z myślą o efektownej, praktycznej, a zarazem bezpiecznej ekspozycji posiadanej kolekcji broni. Gwarantuje to solidna konstrukcja szafy wraz z kuloodporną i antywłamaniową szybą. Szafa taka stanowi nietuzinkowy element wyposażenia wnętrza, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Certyfikat
Szafa z szybą do przechowywania broni oraz amunicji posiada certyfikat klasy S1, według normy PN-EN 14450:2006.
Montowana szyba spełnia dwie normy: EN 1063:2002 klasa BR2 (szyba kuloodporna) i EN 356:2000 klasa P7B (antywłamaniowa oraz bezpieczna).

Bezpieczna i elegancka witryna na broń
Duży wpływ na efekt końcowy, jaki przedstawi nam dana szafa na broń z szybą, może mieć system dedykowanych uchwytów na broń. Polecamy uchwyty mocowane na szynach, które można dowolnie rozmieszczać, w zależności od liczby, rodzaju i gabarytów przechowywanej broni. Uchwyt jest solidny i wytrzymały. Specjalna winylowa powłoka na uchwycie chroni lufę przed otarciami, zadrapaniami, czy rysami. Estetyczny wygląd uchwytu sprawia, że po umieszczeniu na nim broni jest on niemal niezauważalny. Broń jest uporządkowana, idealnie wyeksponowana oraz łatwo dostępna.

UWAGA! Specjalne warunki transportu!
Szafy na broń z szybą kuloodporną wymagają specjalnej uwagi podczas transportu do klienta. W związku z tym cena za transport tego towaru jest nieco wyższa niż cena standardowa. Z doświadczenia wiemy również, że nie wszyscy przewoźnicy, oferujący transport produktów wielkogabarytowych, robią to z należytą uwagą. Nasz klient ma do wyboru dwie opcje:
- Wskazanie przewoźnika, który zagwarantuje bezpieczne przewiezienie towaru.
- Zamówienie naszego transportu (i montażu) gotowego produktu.

Zadzwoń lub napisz do nas
Szczegółowo omówimy wszystkie detale dotyczące wymiaru, koloru, konfiguracji wewnętrznej szafy, transportu. Nasz konsultant doradzi i odpowie na Twoje pytania.

Strona 1 z 2
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »