Ekskluzywna seria szaf z szybą kuloodporną

Specjalnie dla osób poszukujących wyjątkowych i nietypowych rozwiązań stworzyliśmy serię szaf na broń z szybą pancerną. Szafy te produkowane są wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta.

Szafy na broń z szyba pancerną przygotowane zostały z myślą o efektownej, praktycznej, a zarazem bezpiecznej ekspozycji posiadanej kolekcji broni. Gwarantuje to solidna konstrukcja szafy wraz z kuloodporną i antywłamaniową szybą. Ponadto oprócz funkcji zabezpieczającej szafa może stanowić nietuzinkowy element wyposażenia wnętrza, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Certyfikat
Szafa z szybą do przechowywania broni oraz amunicji posiada certyfikat klasy S1, według normy PN-EN 14450:2006. Montowana szyba spełnia dwie normy: EN 1063:2002 klasa BR2 (szyba kuloodporna) i EN 356:2000 klasa P7B (antywłamaniowa oraz bezpieczna)

Uchwyty na broń, które umieszczane są na specjalnie wyprofilowanych szynach, spełniają ważną rolę w efekcie końcowym. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu otrzymujemy dodatkową przestrzeń w komorze broni, wobec czego możemy przechować jej więcej. Broń jest uporządkowana, idealnie wyeksponowana oraz łatwo dostępna, a przestrzeń w komorze broni wykorzystana w 100%. Estetyczny wygląd uchwytu sprawia, że po umieszczeniu na nim broni jest on niemal niezauważalny. Uchwyt jest solidny i wytrzymały. Specjalna winylowa powłoka na uchwycie chroni lufę przed otarciami, zadrapaniami, czy rysami.

Nasze szafy można zamówić w różnych wariantach. Jeśli szukasz nietypowej, niepowtarzalnej szafy na broń ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS. Szczegółowo omówimy wszystkie detale dotyczące wymiaru, koloru, konfiguracji wewnętrznej szafy. Nasz konsultant doradzi i odpowie na Twoje pytania.

Strona 1 z 2
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »