2042 Stojak na drewno z blachy Corten - Heksa 150

1.216,00 zł
* Cena jednostkowa: 0,00 zł /
Dostępność: Na magazynie (16)
Czas dostawy: Produkt na zamówienie / 2-3 tygodnie

Heksa 150 to stylowy stojak na drewno, wykonany ze stali kortenowskiej o grubości 2 mm. Praktyczny i efektowny sposób składowania drewna do kominka, grilla lub paleniska.
Łącząc pojedyncze stojaki uzyskujemy ściankę o kształcie jak plaster miodu, którą można postawić wzdłuż muru (płotu) lub (po odpowiednim zakotwiczeniu w podłożu) jako wolnostojącą "ścianę" z drewnem.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Wysokość: 1300 mm
  • Szerokość: 1500 mm
  • Głębokość: 400 mm
  • Materiał: blacha Corten o grubości 2mm
  • Wewnętrzny rant szerokości 30 mm
  • Waga: 32 kg
  • Otwory do odprowadzania wody w podłodze


Gotowy produkt sprzedawany jest w stanie "surowym", tzn. bez widocznej rdzawej patyny. Po wystawieniu na działanie czynników atmosferycznych, stopniowo zmienia swój wygląd, pokrywając się patynową powłoką, która jednocześnie zabezpiecza ten rodzaj stali przed korozją. Stal kortenowska "dojrzewa" przez okres 12-36 miesięcy, w zależności od warunków mikroklimatycznych, oraz tego, czy znajduje się na wolnym powietrzu, czy w pomieszczeniach.

Na życzenie klienta możemy przyspieszyć naturalny proces starzenia się wyrobu (usługa odpłatna).

 

Produkujemy na wymiar
Jesteśmy producentem, który oprócz wymiarów standardowych oferuje realizację wyrobów niestandardowych. Możemy wykonać każdy produkt, zaprojektowany na zlecenie klienta.

Chcesz podobny produkt o innych wymiarach? Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami!

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »