Stojak na drewno z blachy Corten - 180x100

1.819,00 zł
Numer artykułu:: 1924
Czas dostawy: przesyłka do 7 dni roboczych

Stojak na drewno (drewutnia) z blachy Corten, to praktyczna i przenośna konstrukcja ze stali Corten, odpornej na warunki atmosferyczne. Produkt gotowy do postawienia w wyznaczonym miejscu. Może stać samodzielnie (razem z podobnymi stojakami można stworzyć ścianę z drewna) lub opierać się o ścianę budynku.

  • wymiary (WxSxG) 1800 x 1000 x 400 mm
  • blacha Corten grubości 2 mm
  • odporność na warunki atmosferyczne
  • nie wymaga konserwacji powłoką malarską
  • waga: 42 kg

 

Gotowy produkt sprzedawany jest w stanie "surowym", tzn. bez widocznej rdzawej patyny. Po wystawieniu na działanie czynników atmosferycznych, stopniowo zmienia swój wygląd, pokrywając się patynową powłoką, która jednocześnie zabezpiecza ten rodzaj stali przed korozją. Stal kortenowska "dojrzewa" przez okres 12-36 miesięcy, w zależności od warunków mikroklimatycznych, oraz tego, czy znajduje się na wolnym powietrzu, czy w pomieszczeniach.

 

Produkujemy na wymiar
Jesteśmy producentem, który oprócz wymiarów standardowych oferuje realizację wyrobów niestandardowych. Możemy wykonać każdy produkt, zaprojektowany na zlecenie klienta.

Chcesz podobny produkt o innych wymiarach? Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami!

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »