O nas

Firma „Hunter Safes” istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Początkowo przyjęliśmy nazwę „Odyniec” i na wstępie swojej działalności zajęliśmy się zaopatrywaniem holenderskiego rynku łowieckiego i jednoczesnym importowaniem akcesoriów myśliwskich dla polskich klientów. Chcąc poszerzyć swoją ofertę wprowadziliśmy na rynek nowe produkty. W naszym asortymencie znalazły się szafy na broń, szafy do przechowywania amunicji, dokumentów, gotówki, biżuterii oraz innych przedmiotów wartościowych.

Obecnie firma Hunter Safes promuje markę Manufaktura Sejfy.

 

Co oferujemy ?

 

Nowoczesne technologie oraz dotychczasowe doświadczenie pozwoliły nam na wykreowanie różnych serii szaf na broń odpowiadających wielkościowo i konfiguracyjnie potrzebom użytkowania. W swojej ofercie posiadamy całą gamę różnego rodzaju szaf na broń. Świadczymy także kompleksowe usługi związane z zakupem naszego wyrobu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, sprzedaż, transport, montaż oraz serwis.

 

Co warto o nas wiedzieć ?

 

  • wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikaty zgodne z polskimi normami;
  • jako producent dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie wyprodukowane przez nas produkty : szafy na broń, szafy na dokumenty, amunicję, gotówkę, laptopy itd.
  • każde zlecenie wykonywane jest z największą starannością, dlatego czas realizacji dochodzi do 3 tygodni;
  • posiadamy największą wystawę szaf na broń o nietypowych konfiguracjach, co daje naszym klientom możliwość obejrzenia szafy osobiście;
  • jesteśmy jedyną manufakturą w kraju i dajemy możliwość realizacji własnego pomysłu;
  • jako nieliczni oferujemy klientom transport pod wyznaczony adres oraz montaż zakupionej szafy.

 

Czym różnimy się od innych producentów: „Novcan” , „Kamet”, „Konsmetal”, „Marszał” ?

 

Jesteśmy manufakturą produkującą w szczególności szafy na broń.. Główną ideą naszego przedsiębiorstwa jest realizacja indywidualnych i nietypowych zamówień. Nie zajmujemy się produkcja masową. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielką dokładnością i precyzją, uwzględniając każdy szczegół. Każdy szafa na broń, dokumenty, a także inne nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają ich wyjątkową trwałość, wytrzymałość oraz niezawodność.