O nas

Firma „Hunter Safes” istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Początkowo przyjęliśmy nazwę „Odyniec” i na wstępie swojej działalności zajęliśmy się zaopatrywaniem holenderskiego rynku łowieckiego i jednoczesnym importowaniem akcesoriów myśliwskich dla polskich klientów. Chcąc poszerzyć swoją ofertę wprowadziliśmy na rynek nowe produkty. W naszym asortymencie znalazły się szafy na broń, szafy do przechowywania amunicji, dokumentów, gotówki, biżuterii oraz innych przedmiotów wartościowych.

Obecnie firma Hunter Safes promuje markę Manufaktura Sejfy.

 

Co oferujemy?

Nowoczesne technologie oraz dotychczasowe doświadczenie pozwoliły nam na wykreowanie różnych serii szaf na broń odpowiadających wielkościowo i konfiguracyjnie potrzebom użytkowania. W swojej ofercie posiadamy całą gamę różnego rodzaju szaf na broń. Świadczymy także kompleksowe usługi związane z zakupem naszego wyrobu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, sprzedaż, transport, montaż oraz serwis.

Co warto o nas wiedzieć?

  • wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikaty zgodne z polskimi normami;
  • jako producent dajemy 2 lata gwarancji na wszystkie wyprodukowane przez nas produkty : szafy na broń, szafy na dokumenty, amunicję, gotówkę, laptopy itd.
  • każde zlecenie wykonywane jest z największą starannością;
  • posiadamy wystawę szaf na broń o nietypowych konfiguracjach, co daje naszym klientom możliwość obejrzenia szafy osobiście;
  • jesteśmy jedyną manufakturą w kraju i dajemy możliwość realizacji własnego pomysłu;
  • oferujemy klientom transport pod wyznaczony adres oraz montaż zakupionej szafy.

Czym różnimy się od innych producentów: „Novcan”, „Kamet”, „Konsmetal”, „Marszał”?

Jesteśmy manufakturą produkującą w szczególności szafy na broń. Główną ideą naszego przedsiębiorstwa jest realizacja indywidualnych i nietypowych zamówień. Nie zajmujemy się produkcja masową. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielką dokładnością i precyzją, uwzględniając każdy szczegół. Każda szafa na broń czy dokumenty, a także inne nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają ich wyjątkową trwałość, wytrzymałość oraz niezawodność.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »