Oświetlenie LED do szaf PantzerGlass

Zawartość szafy PantzerGlass wyeksponujemy dzięki oświetleniu zainstalowanemu wewnątrz sejfu. Ze względu na sposób montażu, oferujemy dwa warianty oświetlenia wnętrza szafy: montaż płaskiego plafonu sufitowego u góry szafy lub montaż taśmy LED, zainstalowanej dookoła komory broni (tzn. w ścianach bocznych i suficie). Przy wyborze plafonu sufitowego, instalujemy w Państwa szafie wysokiej jakości plafon LED ze światłem białym, firmy Paulmann. W tym przypadku w zestawie znajduje się dedykowany pilot, przy pomocy którego można sterować jasnością i temperaturą barwową światła białego, które emituje plafon. Taśma LED RGBW i dedykowany pilot pozwalają na płynną regulację jasności i dobór koloru światła.
W tym przypadku możemy zmieniać kolor światła wewnętrza szafy, w zależności od nastroju lub rodzaju zgromadzonych w środku eksponatów. Oświetlenie z taśm LED może być sterowane dedykowanym pilotem lub smartfonem.

  1. Plafon sufitowy Paulmann
  2. Taśma LED RGBW + pilot
  3. Taśma LED RGBW + sterownik Wi-Fi do aplikacji w smartfonie

 

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »