Zamek elektroniczny standardowy

Niezawodny, łatwy w obsłudze zamek elektroniczny Swinglox, niemieckiej firmy STUV, spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Zamek elektroniczny posiada 12 -klawiszową klawiaturę wzorowaną na telefonicznej. Dzięki niej w łatwy i bezpieczny sposób, za pomocą ustalonego kodu otwieramy zamek. IDELANY DLA ZAPOMINALISKICH..

Zamki elektroniczne to jedne z najpopularniejszych zabezpieczeń stosowanych w szafach na broń. Zamek elektroniczny posiada 12 -klawiszową klawiaturę wzorowaną na telefonicznej. Dzięki niej w łatwy i bezpieczny sposób, za pomocą ustalonego kodu otwieramy zamek. IDELANY DLA ZAPOMINALISKICH..nie potrzebujemy klucza, wystarczy cyfrowy kod. Na rynku znajdziemy bardzo bogatą ofertę zamków elektronicznych. Jak poznać ten najlepszy? Przecież każdy z nich posiadając klasę jest certyfikowany. 
 
Otóż każdy z nich posiada certyfikat, to prawda, niestety nie każdy z nich jest niezawodny w 100 procentach. Po wielu testach, przeprowadzonych na grupie zamków, okazało się  że, jedynie zamki firmy STUV przeszły je pozytywnie. Zamki wyposażone w najnowocześniejsze zabezpieczenia antywłamaniowe, są wodoszczelne.