Donica ogrodowa ze stali Corten

Numer artykułu:: 1922
Dostępność: Na magazynie (9)
Czas dostawy: przesyłka do 7 dni roboczych

Model 1922 to średniej wielkości donica ogrodowa wykonana ze stali kortenowej o grubości 2 mm. Donica o kształcie trapezoidalnym stojąca na czterech kulistych nóżkach. Może być stosowana jako donica ogrodowa, tarasowa lub balkonowa. Donica trapezoidalna w efektowny sposób prezentuje przy wypełnieniu sadzonkami kwiatów ozdobnych. 

Produkty wykonane ze stali Corten są bardzo trwałe i nie wymagają konserwacji, ponieważ pojawiająca się z czasem rdzawa patyna stanowi jednocześnie warstwę ochronną. W dnie został umieszczony otwór odpływowy.

 

Dane techniczne:

  • Wymiary (WxSxG): 350 x 600 x 600 mm
  • Szerokość podstawy: 200 x 200 mm
  • Materiał: blacha Corten 2 mm
  • Waga: 9,5 kg

 

Gotowy produkt sprzedawany jest w stanie "surowym", tzn. bez widocznej rdzawej patyny. Po wystawieniu na działanie czynników atmosferycznych, stopniowo zmienia swój wygląd, pokrywając się patynową powłoką, która jednocześnie zabezpiecza ten rodzaj stali przed korozją. Stal kortenowska "dojrzewa" przez okres 12-36 miesięcy, w zależności od warunków mikroklimatycznych, oraz tego, czy znajduje się na wolnym powietrzu, czy w pomieszczeniach.

 

Produkujemy na wymiar
Jesteśmy producentem, który oprócz wymiarów standardowych oferuje realizację wyrobów niestandardowych. Możemy wykonać każdy produkt, zaprojektowany na zlecenie klienta.

Chcesz podobny produkt o innych wymiarach? Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami!

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »