Tym razem stawiamy na przeszklenia.....

Tym razem stawiamy na przeszklenia.....

Przeszklona witryna kolekcjonerska została zaprezentowana na Targach Myśliwskich w Libramont.
Model wyposażony w trzy olbrzymie szyby, idealnie prezentują kolekcję broni.

 

Jak co roku, w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku braliśmy udział w Targach Myśliwskich w Libramont. To już 21 edycja, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem myśliwych. 

Myślistwo to nasza pasja od wielu lat, dlatego chcieliśmy zaprezentować Państwu niepowtarzalną szafę na broń oraz trofea kolekcjonerskie. Przeszklona z trzech stron szafa w świetny sposób przedstawia ekspozycję. Przeszklone drzwi znajdujące się z obu stron, umożliwiają łatwy dostęp do prezentowanej broni.

Szafa przypadła do gustu odwiedzającym targi, tym bardziej jesteśmy zadowoleni z naszych produktów. Tworzymy z pasja od ponad 20 lat, specjalizujemy się w produkcji szaf nietypowych. Obok tej szafy nikt nie przejdzie obojętnie...

http://www.manufakturasejfy.pl/1638-pelna-elegancji-szafa-na-bron-z-szyba-pancern.html

 

Specyfikacja szafy:

Prezentowany Model 1734

Wymiar zewnętrzny (WxSxG) 175 x 135x 30 cm,  3 szyby pancerne z certyfikatami, szyby kuloodporne norma EN 1063:2002, klasa – BR3, szyby bezpieczne i antywłamaniowe norma EN 356:2000, klasa – P7B, klamka trójramienna S713 chromowana, kolor brąz, wyklejenie komory broni wykładziną w kolorze szarym, zawiasy zewnętrzne umożliwiające otwarcie drzwi szafy

( kąt 180 stopni ),  zamki elektroniczne srebrne.

 

 

 

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »