Manufaktura Sejfy - Aktualności

Dodatkowe opcje do szaf na broń PantzerGlass

Szafy PantzerGlass to produkt nietypowy, produkowany na zamówienie. W naszym sklepie zobaczycie Państwo produkty, które opracowaliśmy i wykonaliśmy dla naszych klientów. Zazwyczaj opis dotyczy standardowej wersji produktu. W celu dopasowania konkretnej szafy do Państwa indywidualnych potrzeb, dysponujemy bogatą paletą opcji dodatkowych, które można wybrać na etapie składania zamówienia.

Specjalne warunki transportu szaf z szybą pancerną PantzerGlass

Szafy na broń z szybą kuloodporną wymagają dodatkowego zabezpieczenia i specjalnej uwagi podczas transportu do klienta. Szyba pancerna, choć odporna na określoną liczbę uderzeń pocisku, siekiery lub łomu, wykazuje podatność na pęknięcia, spowodowane naprężeniami. W odróżnieniu od zwykłych szyb, szyba pancerna nigdy nie rozsypie się na drobne części ale przy znacznym naprężeniu, spowodowanym uderzeniem szafy, może pęknąć i pojawić się na niej rysa.

1701: Szafa na broń z szybą pancerną. Prostota oraz elegancja…. wyznacz swój priorytet.

 1701: Szafa na broń z szybą pancerną.  Prostota oraz elegancja…. wyznacz swój priorytet. Tym razem uznanie klienta zdobył Model 1701, który cechuje prostota i elegancja. Szafa posiada szklaną witrynę , która pięknie prezentuje długą broń. Wnętrze szafy zostało wyłożone szarą wykładziną, cały projekt oraz wyposażenie wewnętrzne jest w kolorze czarnym. Szafa wyposażona w jeden skarbczyk na amunicję oraz 3 półki. Posiada wszystkie certyfikaty klasy S1, według norm PN-EN14450:2006.

Ekskluzywne akwarium na Twoje bestie…

Ekskluzywne akwarium na Twoje bestie… Przedstawiamy kolejną realizację dla naszego klienta. Ekskluzywna szafa na broń z szybą pancerną o grubości 25 mm Model 1726. Szafa jest idealnym rozwiązaniem dla optymalnego wykorzystania powierzchni pomieszczenia. Posiada wszystkie certyfikaty klasy S1, według norm PN-EN14450:2006.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »