Manufaktura Sejfy - Aktualności

Sejf na cygara z humidorem

Sejf na cygara z humidorem Sejf PantzerGlass na cygara z humidorem, to nasz nowy projekt ekskluzywnego produktu, skierowany do każdego miłośnika i kolekcjonera najlepszych światowych cygar. Przeszklona szafa pancerna, zaprojektowana na bazie modelu 1090, z zamontowanym urządzeniem kontrolującym temperaturę i wilgotność powietrza.

Dodatkowe opcje do szaf na broń PantzerGlass

Szafy PantzerGlass to produkt nietypowy, produkowany na zamówienie. W naszym sklepie zobaczycie Państwo produkty, które opracowaliśmy i wykonaliśmy dla naszych klientów. Zazwyczaj opis dotyczy standardowej wersji produktu. W celu dopasowania konkretnej szafy do Państwa indywidualnych potrzeb, dysponujemy bogatą paletą opcji dodatkowych, które można wybrać na etapie składania zamówienia.

Specjalne warunki transportu szaf z szybą pancerną PantzerGlass

Szafy na broń z szybą kuloodporną wymagają dodatkowego zabezpieczenia i specjalnej uwagi podczas transportu do klienta. Szyba pancerna, choć odporna na określoną liczbę uderzeń pocisku, siekiery lub łomu, wykazuje podatność na pęknięcia, spowodowane naprężeniami. W odróżnieniu od zwykłych szyb, szyba pancerna nigdy nie rozsypie się na drobne części ale przy znacznym naprężeniu, spowodowanym uderzeniem szafy, może pęknąć i pojawić się na niej rysa.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »