Szafa na broń Nowość!!!

Szafa na broń Nowość!!!

Szafa na broń stworzona z myślą o przechowywaniu broni długiej oraz amunicji. Prezentowany model został wyposażony w dodatkowo płatne opcje.

Wielofunkcyjna szafa na broń długą, został stworzona dla klienta z myślą o przechowywaniu dużej ilości broni oraz amunicji. Staraliśmy się w pełni wykorzystać wolną przestrzeń w szafie i w taki oto sposób powstał projekt szafy na broń. Dodatkowo wyposażyliśmy drzwi w półki. dzięki temu, powstało miejsce do przechowywania amunicji.

Prezentowana szafa na broń posiada wszystkie niezbędne certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz spełnia wszelkie niezbędne normy. Szafa na broń dodatkowo dla zwiększenie bezpieczeństwa została wyposażona w dwa zamki elektroniczne oraz chromowane trójramienne klamki. Posiada również dodatkowe rygle oraz zawiasy zewnętrzne. Wnętrze szafy wyklejone wykładziną filcową. Efekt wyklejenia wzmacnia walory estetyczne, a także chroni elementy broni przed obiciem podczas wkładania jednostek do szafy.

manufakturasejfy.pl

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »