Szafa na broń długą w klasie S1. Nowy model 1758 wyprodukowany dla urzędu celnego.

Szafa na broń długą w klasie S1. Nowy model 1758 wyprodukowany dla urzędu celnego.

Szafa na broń długą Model 1758 w klasie S1. Szafa zaprojektowana specjalnie dla urzędu celnego. Spełnia wszelkie normy i posiada certyfikat klasy S1. Wyposażony w 4 regulowane półki oraz komorę broni do przechowywania 4 jednostek broni długiej.

Realizując wygrany przetarg dla urzędu celnego, stworzyliśmy kilka nowych modeli szaf na broń. Chcieliśmy zaprezentować jeden z nich. Model 1758 w klasie S1, pomieści 4 jednostki broni. Szafa na broń wyposażona w 4 regulowane półki. Dwie z nich dodatkowo posiadają piankowe uchwyty do przechowywania broni krótkiej. Pojemna szafa na broń, idealnie sprawdzi się we wszelkich instytucjach państwowych, policja, wojsko, straż celna.

W komorze broni umieściliśmy dodatkowo uchwyt na broń, oraz cała komora broni została wyłożona filcem w kolorze szarym.

Komentarze

 1. Monika Węgrzynowska Monika Węgrzynowska

  Witam,
  Szafa na broń model 1758 w klasie S1, którą zaprezentowaliśmy sprawdzi się, również u Pana. Szafa na broń jest bardzo przestronna, dzięki zastosowaniu przegrody, podzieliliśmy komorę broni i można w szafie przechowywać broń długą, jak i również broń krótką oraz amunicję. W tej roli, świetnie sprawdzają się uchwyty piankowe. Model tej szafy na broń został stworzony na potrzeby konkretnego urzędu celnego ale również sprawdzi się u Pana. Dzięki temu, że każda szafa na broń tworzona jest przez nas od podstaw, ma Pan realny wpływ na końcowy wygląd szafy. Możemy zmienić ilość półek, zwiększyć lub zmniejszyć komorę broni, zmienić głębokość szafy na broń.

  Pozdrawiam i zapraszam do naszego sklepu.

 2. Hubert Paw Hubert Paw

  Ta szafa na broń jest również rozwiązaniem dla mnie. Czy to tylko na sprzedaż dla policji ?

  Pozdrawiam, Hubert

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »