Sejfy niestandardowe, nasza specjalność.

Sejfy niestandardowe, nasza specjalność.

Szafa nietuzinkowa, projekt dla naszego klienta. Szaf na broń została obłożona drewnem. Zapraszamy do naszej galerii, tam znajdziecie Państwo więcej naszych ciekawych realizacji.

Uwielbiamy projektować szafy nietuzinkowe, realizować ciekawe projekty naszych klientów. Dzisiaj możemy zaprezentować nietypową szafę na broń długą.  Szafa na broń,  została zaprojektowana przez właściciela  tak, aby mogła zostać obłożona pięknym drewnem. Klient od lat dobiera kształt szaf, aby można było je w nietuzinkowy sposób zaprezentować w swoim domu. Nie każdy lubi surowy materiał w swoim salonie czy pomieszczeniach mieszkalnych. Dzięki zastosowaniu drewna, szafy nabierają nowego wyglądu, idealnie wpasowując się do wystroju pomieszczenia.

Naszym zadaniem było, zaprojektowanie szafy na broń długą z wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Płaska klamka, zawiasy wewnętrzne,nietypowy wymiar drzwi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy podziwiać efekt końcowy....

 

 

Tak wygląda szafa jej wkład, przed obłożeniem drewnem.

 

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »