Schodołaz gąsienicowy. Zobacz ofertę z ZUS- Dotacja nawet do 500.000 zł!!! Popraw BHP w swojej firmie!!!

Schodołaz gąsienicowy. Zobacz ofertę z ZUS- Dotacja nawet do 500.000 zł!!! Popraw BHP w swojej firmie!!!

Dofinansowanie z ZUS to szansa na dodatkowe środki dla Twojej firmy. Dotacje z ZUS możesz otrzymać gdy wygrasz konkurs ZUS na dofinansowanie np. na projekty dotyczące modernizacji linii technologicznej wpływające na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zakup i montaż urządzeń i elementów poprawiających bezpieczeństwo.

Dofinansowanie z ZUS to szansa na dodatkowe środki dla Twojej firmy. Dotacje z ZUS możesz otrzymać gdy wygrasz konkurs ZUS na dofinansowanie np. na projekty dotyczące ZAKUPU URZĄDZENIA SŁUŻĄCEGO OGRANICZENIU OBCIĄŻENIA UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO, PRZY PRACACH RĘCZNYCH ZWIĄZANYCH Z TRANSPORTEM PRZEDMIOTÓW. Są to środki pomocowe na inwestycje związane z poprawą BHP w firmach. Wnioski można  składać od 16 lipca do 23 sierpnia  - w puli czekają ponad 32 mln złotych. Maksymalne dofinansowanie wynosi aż 90% od całkowitej kwoty projektu. Nabór wniosków jest ciągły i będzie trwał aż do wykorzystania środków.

DOTACJE z ZUS dla pracodawców zainteresowanych poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy. Wypełnij wniosek !!! Dotacja nawet do 500.000 zł.

Wszelkie informacje dotyczące dofinansowania oraz wnioskek znajdą Państwo na stronie internetowej  www.dotacjezus.pl

Program jest zaadresowany do wszystkich płatników składek, ze szczególnym uwzględnieniem sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Poziom dofinansowania został zróżnicowany ze wzgledu na wielkość podmiotu, mierzony liczbą zatrudnionych pracowników. 

 

 

                                

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »