Ręcznie malowana szafa na broń z powłoką lakierniczą imitującą drewno

Ręcznie malowana szafa na broń z powłoką lakierniczą imitującą drewno

W Manufaktura Sejfy oferujemy specjalną usługę – ręczne malowanie stalowej szafy na broń w taki sposób, aby imitowała szafę drewnianą.

Z takiego rozwiązania skorzystał niedawno klient, który zakupił dużą szafę na broń z linii PantzerGlass, czyli szafę z drzwiami przeszklonymi szybą kuloodporną.

Nasz klient, który jest kolekcjonerem broni, ceni sobie klasyczny wygląd i piękny rysunek drewna. Szafa na broń wykonana na indywidualne zamówienie pana Aleksandra ma 150 cm wysokości i 120 cm szerokości.

Kolekcję umieszczoną w środku szafy, będzie można podziwiać przez szybę o wymiarach 112x85 centymetrów. Jest to oczywiście pancerna, kuloodporna, antywłamaniowa szyba o grubości 25 milimetrów.

W komorze broni, na ścianie tylnej zainstalowaliśmy panel slatwall z płyty MDF, umożliwiający montaż dedykowanych uchwytów i swobodne rozmieszczenie broni długiej – w pionie lub w poziomie, oraz zawieszanie broni krótkiej.

Zgodnie z życzeniem klienta na dole szafy umieściliśmy szeroki skarbczyk na broń, zamykany na certyfikowany zamek kluczowy Euro Lock. Pomieści on sporą ilość amunicji lub innych przedmiotów, które warto zabezpieczyć w dodatkowy sposób.

Drzwi szafy, otwierane za pomocą naszej firmowej trójramiennej klamki, zabezpiecza system rygli o średnicy 25 mm. System ryglowania drzwi składa się z 4 ruchomych rygle poziomych i 2 rygli pionowych, umieszczonych po stronie zamka, oraz 3 rygli stałych, umieszczonych po stronie zawiasów.

Rysunku imitującego słoje drewna nie można zrobić za pomocą pistoletu malarskiego, zatem taka szafa malowana jest ręcznie specjalną techniką, wymagającą doświadczenia, dokładności i artystycznego kunsztu.

Pan Aleksander zdecydował, że swoją szafę odbierze u nas osobiście. Efekt końcowy bardzo mu się spodobał. Stwierdził, że PantzerGlass z Manufaktura Sejfy będzie bardzo piękną szafą na jego kolekcję broni.

Polecamy taki wybór każdej osobie lubiącej klasyczne piękno naturalnych słojów drewna.

Ofertę takiej szafy można znaleźć w naszym sklepie, klikając na ten tekst.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »