Pulse PRO – elektroniczny system szyfrowy do zamków sejfowych

Pulse PRO – elektroniczny system szyfrowy do zamków sejfowych

Pulse Pro to elektroniczny system szyfrowy do zamków. Znakomicie sprawdzi się w miejscach, gdzie do jednego sejfu wymagany jest dostęp kilkunastu/kilkudziesięciu osób. Pulse Pro umożliwia obsługę (identyfikację) do 49 użytkowników oraz rejestrowanie daty i godziny użycia.

Przedstawiamy Państwu nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie zabezpieczenia drzwi sejfu lub szafy na broń.

80 konfiguracji do wyboru
System szyfrujący Pulse Pro ma ponad 80 wstępnie zaprogramowanych konfiguracji. Zamek można skonfigurować, wprowadzając jedną z 80 różnych konfiguracji, obejmujących między innymi: liczbę użytkowników, tryb podwójny i zarządzanie przez menedżera. Programując zamek Puls PRO dla wielu użytkowników ustawiamy identyfikator, składający się z 2 cyfr dla każdego użytkownika. Jako kod do otwarcia zamku można wykorzystać kombinację 6 cyfr, kombinację 6 cyfr i pastylki Dallas lub samą pastylkę Dallas. Dodatkowo, w celu podniesienia bezpieczeństwa, można zaprogramować opóźnienie otwarcia zamka, trwające do 99 minut, a także czas otwierania, trwający od 1 do 19 minut.

Pastylki Dallas – indywidualny klucz dla użytkowników
Pastylki Dallas to dodatkowy element systemu szyfrującego Pulse Pro. To rodzaj indywidualnego elektronicznego klucza dla każdego z użytkowników. Zaprogramowane i przypisane konkretnej osobie pomagają w identyfikacji oraz ustanowienia poziomu dostępu do systemu dla danego użytkownika.

Zapamiętywanie 5500 operacji
Zamek Pulse Pro przechowuje 5500 ostatnich operacji: godzinę, datę, identyfikator użytkownika i typ operacji. Ostatnie 1200 zdarzeń można pobrać przy użyciu pastylki Dallas i zaprogramowanej funkcji. Wszystkie zdarzenia można pobrać bezpośrednio z zamka do komputera przy użyciu interfejsu USB.

Kontrola poziomu naładowania baterii
Zamek można zasilać baterią alkaliczną lub litową 9 V, zintegrowanym pojemnikiem na 6 baterii typu AA (6x1,5 V) lub zasilaczem podłączonym do odpowiedniego gniazda. W przypadku zasilania bateryjnego niski poziom baterii (poniżej 6 V) podczas aktywacji silnika jest sygnalizowany wielokrotnym sygnałem dźwiękowym.

Pulse Pro to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej wygodnych systemów szyfrujących na rynku. Rozwiązanie to sprawdzi się w firmie, w której do dokumentów niejawnych musi mieć dostęp większa grupa osób. Jedna z instytucji, która w ramach zamówienia szafy do biura wybrała zamek Pulse Pro, to Urząd Miasta Brzeziny.   

Kliknij i zobacz ofertę zamków w naszym sklepie

Pulse Pro - instrukcja obsługi PL (pdf)

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »