Przechowywanie drewna praktyczne i piękne, czyli stojaki na drewno z blachy Corten

Przechowywanie drewna praktyczne i piękne, czyli stojaki na drewno z blachy Corten

Drewno do grilla, czy ogniska od teraz może być przechowywane w dekoracyjnych stojakach.

Dużo z nas w swoich ogrodach posiada grille, paleniska, kominki itp. Po prostu miejsca, w których można spędzać czas delektując się obserwacją płomieni, towarzystwem bliskich czy przygotowywaniem jedzenia na świeżym powietrzu.

 

W ogrodzie oprócz samego miejsca na palenisko równie ważne jest jego wyposażenie, które będzie jednocześnie aranżacją przestrzeni wokół niego oraz interesującym akcentem dekoracyjnym. W przypadku grilli, palenisk czy kominków ogrodowych, w których używane jest drewno, przydatne są składziki ułatwiające jego przechowywanie.

 

Jak wiecie z wcześniejszych wpisów właśnie takie stojaki znajdziecie w naszej ofercie :)

 

Nasze stojaki na drewno z blachy corten mają za zadanie przechowywanie drewna, ale mogą posłużyć również jako nieoczywisty element oddzielający np. od sąsiadów, czy między częściami ogrodu, bez kupowania dodatkowych parawanów czy przegród.

 

Uważamy, że połączenie stali kortenowskiej z zielenią trawy, znajdującej się w ogrodzie, jest po prostu piękne. Ustawienie stojaków, które mogą mieć różne kształty dodają ogrodowi nowoczesności.

 

Propozycje stojaków oraz innych wyrobów z blachy corten możecie znaleźć poniżej: 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu 23 697 54 54 lub poprzez [email protected]

chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszych wyrobów ze stali corten. 

 

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »