PantzerGlass - ekskluzywna seria szaf z szybą pancerną

PantzerGlass - ekskluzywna seria szaf z szybą pancerną

Seria szaf PantzerGlass - pancernych witryn z szybą kuloodporną, zaprojektowana została z myślą o efektownej i bezpiecznej prezentacji broni oraz wszelkich drogocennych kolekcji.

Efektowna i bezpieczna szafa na broń
Szafy na broń PantzerGlass, klasy S1 i S2 umożliwiają bezpieczne przechowywanie oraz ekspozycję domowej kolekcji broni. Gwarantuje to solidna konstrukcja szafy wraz z kuloodporną i antywłamaniową szybą. Broń palna może być w nich przechowywana zgodnie z aktualnymi wymogami prawa, przy jednoczesnym pełnieniu funkcji ozdobnej w mieszkaniu. Szafa taka stanowi nietuzinkowy element wyposażenia wnętrza, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Estetyczny i wygodny system dedykowanych uchwytów
Znaczy wpływ na efekt końcowy, jaki przedstawi nam dana szafa na broń PantzerGlass, ma sposób mocowania broni w komorze za szybą. W przypadku witryn z szybą pancerną najlepiej sprawdza się system szyn i dedykowanych uchwytów umożliwiających zamocowanie broni w pionie i w poziomie. W celu uniknięcia zarysowań broni stalowe uchwyty pokryte są winylową powłoką. W szafie z systemem szyn uchwyty można dowolnie rozmieszczać, w zależności od liczby, rodzaju i gabarytów przechowywanej broni. Niewielkie rozmiary uchwytu sprawiają, że po umieszczeniu na nim broni jest on niemal niezauważalny. Broń jest uporządkowana, idealnie wyeksponowana oraz łatwo dostępna.

Uwidocznij światłem lub ukryj za zasłoną
Najnowszym rozwiązaniem, nadającym dodatkowego atutu i ekskluzywnego wyglądu naszym witrynom na broń, jest dedykowane oświetlenie LED RGB. Zainstalowana w szafie taśma LED RGB umożliwia oświetlenie wnętrza i znajdującej się tam kolekcji światłem o dowolnym kolorze. W zależności od nastroju lub wystroju pomieszczenia, w którym ustawiono szafę. Sterowanie parametrami oświetlenia (wybór koloru, sposobu emisji i jasności światła) dokonuje się przy pomocy dedykowanego pilota.
Innym rozwiązaniem, umożliwiającym łatwe ukrycie kolekcji za szybą przed niepożądanymi oczami, jest zamontowanie inteligentnej folii. Dzięki temu dodatkowi, po naciśnięciu przycisku na pilocie, przeźroczysta szyba zamienia się w matową, mlecznobiałą powierzchnię, ukrywając całą zawartość szafy.

Antywłamaniowa witryna dla kolekcjonerów
Szafy i witryny z szybą pancerną mają szerokie zastosowanie, wszędzie tam, gdzie istnieje duże zagrożenie napadu lub włamania w celu kradzieży: w sklepach jubilerskich, sklepach z antykami, galeriach sztuki, muzeach, wystawach przedmiotów o dużej wartości chronionej. Specjalnie zaprojektowane szafy PantzerGlass znakomicie sprawdzą się u kolekcjonerów drogich zegarków, biżuterii, monet, antyków, drogocennych dzieł sztuki, alkoholi, cygar, czy unikatowych rzeczy.

Certyfikaty bezpieczeństwa
W standardowej wersji szafy PantzerGlass produkowane są zgodnie z klasą bezpieczeństwa S1, według normy PN-EN 14450:2006. Szyby montowane w witrynach należą do grupy szyb o zwiększonej odporności na włamanie. Szyba montowana w naszych szafach zaliczana jest do dwóch klas bezpieczeństwa: BR2 (szyba kuloodporna) wg normy EN 1063: i P7B (szyba antywłamaniowa oraz bezpieczna) wg normy EN 356:

Zobacz test naszej szafy PantzerGlass – strzelanie z broni palnej i cięcie siekierą na żywo!


Produkcja na zamówienie według oczekiwań klienta

Jesteśmy producentem specjalizującym się w realizacji zamówień nietypowych, zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi od klienta. Szafy, które prezentujemy w naszym sklepie można dowolnie modyfikować, zmieniając wymiary, wyposażenie, rodzaj zamków i sposób przeznaczenia. Naszym atutem jest również oferta własnego transportu i montażu szaf u klienta. Nasi pracownicy służą pomocą doradczą przy wyborze lub zaprojektowaniu odpowiedniej szafy.
Zastanawiasz się jaka witryna pancerna będzie najlepsza dla Ciebie? - zadzwoń lub napisz do nas! – Doradzimy i omówimy wszystkie detale dotyczące gotowego wyrobu: wymiaru, koloru, konfiguracji wewnętrznej, wyboru odpowiedniego zamka, etc., sposobu zamontowania i transportu.


Zrobimy dla Ciebie szafę o jakiej marzysz :)

Kliknij aby przejść do naszej oferty szaf z szybą kuloodporną

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »