Pancerna gablota na Twoje ekskluzywne zegarki

Pancerna gablota na Twoje ekskluzywne zegarki

Ukrywasz swoje drogie zegarki, zamknięte w pancernym sejfie? Chciałbyś oglądać swoją kolekcję i pokazywać ją gościom. Właśnie tworzymy produkt specjalnie dla Ciebie - szafę pantzerglass z drzwiami przeszklonymi szybą kuloodporną, zabezpieczonymi certyfikowanym zamkiem elektronicznym, oraz wnętrzem wyposażonym w zespół rotomatów na zegarki automatyczne. Połączenie przeszklonej witryny i sejfu do bezpiecznego przechowywania wartościowych kolekcji. Idealne rozwiązanie dla eleganckich mężczyzn, kolekcjonujących ekskluzywne zegarki światowych marek.

Na zdjęciu powyżej znajduje się sejf na zegarki i rzeczy wartościowe, który znajduje się już w naszej ofercie
Jest to sejf wyprodukowany w klasie II, zgodnie z europejską normą PN-EN 1143-1
Kliknij na ten tekst aby przejść do oferty

Obejrzyj prezentację naszego sejfu na zegarki w serwisie YouTube

 

Stworzone z myślą o zegarkach

Jedną z wielu współczesnych mód i sposobu inwestycji własnego kapitału staje się obecnie kolekcjonowanie drogich zegarków automatycznych. Właściciele zegarków automatycznych często mają więcej niż jeden zegarek. Zazwyczaj są to osoby zainteresowane technologią i sztuką, potrafiące przeznaczyć na swoje czasomierze sumy przekraczające kilka tysięcy złotych. W przypadku powiększającej się kolekcji drogich zegarków automatycznych stajemy przed dwoma problemami. Potrzebie zapewnienia ruchu dla każdego z zegarków i bezpiecznym ich przechowywaniu.

 

Zegarek automatyczny potrzebuje ruchu

Automatyczny zegarek potrzebuje ruchu, aby kontynuować bieg. Jeśli zegarek nie jest noszony przez 30-40 godzin, zatrzyma się. Jeśli właściciel takiego zegarka chce potem ponownie nosić swój zegarek, musi ponownie ustawić godzinę, datę i ewentualnie inne funkcje. Sprawa komplikuje się, gdy te dodatkowe funkcje to informacje o fazach księżyca, chronograf, etc. Wtedy ponowne ustawianie może stwarzać problemy. Sytuacji, w której Twój automatyczny zegarek zatrzyma się i trzeba go ustawiać na nowo zapobiegnie umieszczenie zegarka w rotomacie, czyli urządzeniu do zegarków, które może nakręcać jeden lub więcej automatycznych zegarków obracając je. Rotomat, lub inaczej nawijarka do zegarków, to urządzenie „must have” dla każdego entuzjasty zegarków automatycznych. Nawijarka zegarka zapobiega zatrzymaniu się automatycznego zegarka, ponieważ zapewnia mu energię w drodze rotacji. W sten sposób zegarek zawsze działa na czas i jest natychmiast gotowy do noszenia.

 

Przechowuj bezpieczne swoją kolekcje zegarków

Właściciele zegarków automatycznych często mają więcej niż jeden zegarek. Są to różne zegarki do różnych zastosowań. Na przykład mają zegarki do uprawiania sportu, pływania lub nurkowania, oraz na różne okazje. Kolekcjonerzy zegarków zmieniają je w zależności od tego czy idą do pracy, na urodziny, przyjęcie lub po prostu na wyjście do pubu z przyjaciółmi. Ekskluzywne zegarki kosztują od kilku tysięcy złotych. Zatem kolekcja kilku lub kilkunastu zegarków to mienie o znacznej wartości, które warto przechowywać w bezpiecznym miejscu. Najprostszym rozwiązaniem, które przychodzi do głowy jest zamknięcie wartościowej kolekcji w sejfie. Nie powinien być to jednak zwykły sejf ze zwykłymi półkami ale specjalny sejf z rotomatami na zegarki.

 

Pancerna witryna na ekskluzywne zegarki

Kolekcje automatycznych zegarków, renomowanych marek, stają się nieodzownym elementem, świadczącym o elegancji i zamożności mężczyzny ze świata bizesu. To sposób na inwestycję oraz budowę własnego stylu i prestiżu. Wielu właścicieli zegarków chciałoby móc pochwalić się gościom swoją kolekcją zegarków, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa ich przechowywania. Do takich posiadaczy kolekcji drogich zegarków skierowana jest nasza oferta szaf z szybą pancerną „Pantzerglass”. Szafy pantzerglass to produkty łączące sejf ze szklaną witryną. Stalowe drzwi, przeszklone kuloodporną, antywłamaniową szybą o grubości 25 mm, umożliwiają oglądanie kolekcji znajdującej się w środku szafy. Wnętrze szafy z zainstalowanym oświetleniem LED RGB może być oświetlone światłem białym lub o dowolnym, wybranym przez użytkownika kolorze. Dedykowana aplikacja umożliwia sterowanie kolorem i jasnością światła z poziomu naszego smartfona. Sercem szafy na zegarki automatyczne jest półka z odpowiednią ilością rotomatów oraz panelem sterowania, umożliwiającym indywidualne programowanie pracy każdego z zainstalowanych urządzeń. W celu zagwarantowania wysokiej jakości i łatwej obsługi, w naszych szafach Pantzerglass stosujemy rotomaty renomowanej marki Benson, z Niderlandów. Szafa Pantzerglass może być w całości wypełniona mechanizmami rotomatów lub zawierać półki lub szuflady na inne wartościowe drobiazgi. Wnętrze pancernej szafy wypełnione jest tkaniną w kolorze wybranym przez klienta. Drzwi do sejfu zabezpiecza wysokiej jakości elektroniczny zamek z dedykowaną klawiaturą cyfrową lub czytnikiem odcisku palca. Oprócz standardowych modeli, które niebawem znajdą się w naszej ofercie, umożliwiamy wykonanie sejfu na zegarki według indywidualnego projektu. Stwórz z nami swój niepowtarzalny sejf na zegarki!

 

Odpowiedni ruch dla każdego rodzaju zegarka

Jeśli kolekcja zegarków stale się powiększa, prawdziwym wyzwaniem staje się konieczność zapewnienie odpowiedniego ruchu dla każdego zegarka. Zegarki automatyczne mogą się różnić w zależności od marki i modelu i ma różne wymagania energetyczne. Dobra nawijarka do zegarków może obracać się w różnych kierunkach i różną liczbą obrotów dziennie. Jeden automatyczny zegarek musi być obracany zgodnie z ruchem wskazówek zegara przy 900 TPD (obroty dziennie), podczas gdy inny zegarek obracany w lewo przy 600 TPD. Większość entuzjastów zegarków ma kilka lub kilkanaście automatycznych zegarków i dlatego dobra nawijarka zegarka musi oferować możliwość obracania się w różnych kierunkach i z różną liczbą obrotów dziennie. Zegarek automatyczny nie może być obracany bez przerwy. Ciągły obrót zegarka automatycznego zwiększa zużycie części mechanizmu nawijania mechanizmu ruchu. Tak jak właściciel, który nosi zegarek, nie jest w ciągłym ruchu, tak nawijarka do zegarka nie może obracać się w sposób ciągły, ale raczej musi nawijać automatyczne zegarki w określonym programie: obrót lub podniesienie występuje tu z przerwami. Nawijarka zegarka symuluje noszenie automatycznego zegarka przez użytkownika. W naszych sejfach na zegarki instalujemy rotomaty tylko renomowanych marek, które mają wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości nawijarki do zegarków.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »