„PantzerGlass” - szafa na broń z szybą pancerną

„PantzerGlass” - szafa na broń z szybą pancerną

Szafa na broń "PantzerGlass” to ekskluzywny produkt dla osób, które chcą przechowywać swoją broń w sposób bezpieczny i efektowny. Szafa z szybą pancerną spełnia podwójną rolę: sejfu na broń oraz witryny do prezentacji naszej kolekcji.

Specjalnie dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań stworzyliśmy serię szaf typu „PantzerGlass”, czyli szafę z drzwiami przeszklonymi szybą pancerną.

Efektowne i bezpieczne
Specjalizujemy się w produkcji szaf na broń klasy S1 i S2. W zależności od wyboru klienta w drzwiach szafy, zabezpieczonych ryglami poziomymi i pionowymi, montowany jest zamek kluczowy, szyfrowy lub elektroniczny, a najbardziej ekskluzywne rozwiązanie w tym zakresie to zamek elektroniczny otwierany na odcisk palca. W drzwiach szaf typu „Pancerglass”, montujemy wysokiej jakości szybę, spełniającą dwie normy: szyby kuloodpornej i szyby antywłamaniowej bezpiecznej. Nasza najnowsza propozycja to szafa na broń z szybą pancerną, na której naklejona jest inteligentna folia. W tym przypadku, za pomocą dedykowanego pilota możemy błyskawicznie zmienić szybę w matową i mlecznobiałą powierzchnię, ukrywają cenną kolekcję znajdującą się w środku.

Personalizacja wnętrza
Istotnym elementem, mającym wpływ na efekt końcowy, jaki zaprezentuje nam szafa typu „Pancerglass” ma sposób mocowania i rozmieszczenia broni w jej wnętrzu. Polecamy tutaj system specjalnych szyn z dedykowanymi uchwytami na broń. Rozwiązanie to umożliwia odpowiednie rozmieszczenie broni, w zależności od jej liczby, rodzaju i gabarytów. Uchwyty dobrane do danego rodzaju broni zapewnią jej solidne zakotwiczenie, a odpowiedni profil uchwytu sprawia, że po umieszczeniu na nim broni, jest on prawie niezauważalny. Specjalna, winylowa powłoka na uchwycie chroni lufę przed otarciami. Dla podkreślenia efektu polecamy montaż wewnętrznego oświetlenia taśmą LED RGB. Sterowana pilotem taśma podświetli nam wnętrze w wybranym kolorze, uwidaczniając całą kolekcję znajdującą się w szafie.

Szafy „PantzerGlass” polecamy klientom, którzy chcą aby ich kolekcja broni była ozdobą domu.

Przejdź do naszej oferty szaf szybą pancerną

A oto jak szyba pancerna w naszej szafie na broń wytrzymuje ostrzał z broni palnejKomentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »