SWINGLOX - szyfrowy zamek elektroniczny wysokiego bezpieczeństwa

SWINGLOX - szyfrowy zamek elektroniczny wysokiego bezpieczeństwa

Niezawodny, łatwy w obsłudze zamek elektroniczny Swinglox, niemieckiej firmy STUV. Spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Zamek elektroniczny posiada 12 -klawiszową klawiaturę wzorowaną na telefonicznej. Dzięki niej w łatwy i bezpieczny sposób, za pomocą ustalonego kodu otwieramy zamek.

 
Zamki elektroniczne to jedne z najpopularniejszych zabezpieczeń stosowanych w szafach na broń. Zamek elektroniczny posiada 12 -klawiszową klawiaturę wzorowaną na telefonicznej. Dzięki niej w łatwy i bezpieczny sposób, za pomocą ustalonego kodu otwieramy zamek. IDELANY DLA ZAPOMINALISKICH..nie potrzebujemy klucza, wystarczy cyfrowy kod. Na rynku znajdziemy bardzo bogatą ofertę zamków elektronicznych. Jak poznać ten najlepszy? Przecież każdy z nich posiadając klasę jest certyfikowany. 
 
Otóż każdy z nich posiada certyfikat, to prawda, niestety nie każdy z nich jest niezawodny w 100 procentach. Po wielu testach, przeprowadzonych na grupie zamków, okazało się  że, jedynie zamki firmy STUV przeszły je pozytywnie. Zamki wyposażone w najnowocześniejsze zabezpieczenia antywłamaniowe, są wodoszczelne.
 
 
Obecnie we wszystkich produkowanych przez nas szafach montujemy zamki niemieckiej firmy STUV.
 
ZALETY
  • łatwy w obsłudze 
  • wyposażony  w najnowoczesniejsze zabezpieczenia antywłamaniowe 
  • spełnia wszelkie wymogi i normy, posiada klasę bezpieczeństwa B EN-PN 1300
  • klawiatura zamka można przemalować na dowolny kolor
  • klawiatura zamka podczas użytkowania nie wyciera się

 

W swojej ofercie posiadamy również inne modele zamków STUV. Wart uwagi jest również zamek elektroniczny TULOX w klasie bezpieczeństwa B  normy EN-PN 1300. Zamek jest wodoodporny, wyposażony w najnowoczesniejsze zabezpieczenia antywłamaniowe. Dodatkowo ten model wyposażony jest w klucz awaryjny o długości 130 mm.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »