Sejf na cygara z humidorem

Sejf na cygara z humidorem

Sejf PantzerGlass na cygara z humidorem, to nasz nowy projekt ekskluzywnego produktu, skierowany do każdego miłośnika i kolekcjonera najlepszych światowych cygar. Przeszklona szafa pancerna, zaprojektowana na bazie modelu 1090, z zamontowanym urządzeniem kontrolującym temperaturę i wilgotność powietrza.

Poznaj nasz nowy projekt

Sejf na cygara z humidorem zapewni bezpieczne i optymalne warunki przechowywania szlachetnych wyrobów tytoniowych. Projekt szafy przewiduje komorę z siedmioma wysuwanymi półkami, na których pomieści się od 200 do 400 sztuk cygar. Półki mogą być „wyłożone” drewnem bukowym. Szybki i komfortowy dostęp do cygar umożliwiają lekkobieżne prowadnice. Do otwierania drzwi szafy polecamy zamek elektroniczny z biometrycznym panelem dotykowym.

Kontrola wilgotności wnętrza

We wnętrzu gabloty na cygara zaprojektowano instalację higrometru wraz z pojemnikiem na wodę, ułatwiających utrzymanie względnej temperatury i wilgoci powietrza na poziomie 70%, chroniąc cygara przed wyschnięciem.
Optymalne warunki przechowywania cygar umożliwią zachowanie pełni smaku przez długi czas.

Pokaż co masz w środku

Jeżeli będziecie chcieli Państwo, aby Wasza kolekcja była widoczna z daleka, wystarczy włączyć wewnętrzne oświetlenie. Zamontowana w środku taśma LED RGB wypełni wnętrze światłem o dowolnym natężeniu i kolorze.

Elegancka szafa PantzerGlass, ze stabilnym korpusem oraz przeszklonymi kuloodporną szybą drzwiami i/lub ścianami bocznymi doda splendoru w każdym gabinecie wytrawnego kolekcjonera cygar. Humidor zabezpieczy Wasze zbiory przed wpływem czynników atmosferycznych, a pancerne ściany gabloty przed niepowołanymi rękami. Gdy będziecie chcieli, wewnętrzne oświetlenie przyciągnie wzrok każdej osoby.

Zamierzasz zbudować swoją unikatową kolekcję kubańskich cygar? Napisz lub zadzwoń do Nas!
Postaramy się zrobić dla Ciebie szafę, w której przechowasz je długo, bezpiecznie i stylowo.
Podstawowe informacje:
Elegancki: Pancerny humidor z drzwiami przeszklonymi kuloodporną szybą i białym (ciepłym) oświetleniem wnętrza LED.
Kontrola wilgotności powietrza: Optymalne 70% względnej wilgotności powietrza za sprawą pojemnika na wodę i higrometru, cyfrowy wyświetlacz temperatury i wilgotności wnętrza.
Pojemny: Półki wysuwane na prowadnicach, na pojemniki z cygarami lub pojedyncze cygara, opcjonalnie wyłożone panelami z drewna bukowego. Na 200 - 400 cygar.
Kompaktowe wymiary: Stabilna podstawa i nie za duże wymiary ułatwiają ustawienie w dowolnym miejscu pomieszczenia.


Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »