Kominek ogrodowy Corten dla miłośnika Harley Davidson

Kominek ogrodowy Corten dla miłośnika Harley Davidson

Kominek ogrodowy Corten od HunterDesign jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób ceniących sobie nowoczesny, prosty design i wygląd rdzawych instalacji ze stali Corten. Kwadratowe palenisko zabezpieczają drzwiczki z kratą. W dachu kominka znajduje się komin, odprowadzający dym ku górze.

Współczesny, przydomowy ogród to nie sad lub warzywniak ale miejsce do wypoczynku lub spotkań ze znajomymi. Ważne jest więc, aby w takim ogrodzie pojawiła się infrastruktura sprzyjająca wypoczynkowi. Jeżeli lubisz światło żywego ognia i trzask palącego drewna, bardzo dobrym wyborem będzie dla Ciebie zakup kominka ogrodowego.

Właśnie z myślą o takich osobach, uwielbiających spędzać wieczory w swoim ogrodzie, pracownia HunterDesign zaprojektowała nową serię produktów – kominki ogrodowe ze stali Corten. Jak zapewne już wiecie, specjalizujemy się w wykonywaniu produktów nietypowych, na zamówienie, zatem nasze kominki mogą być w pełni personalizowane. Na życzenie klienta w ścianach kominka możemy wyciąć wybrane logo lub napis. Taki projekt, wykonywany na zamówienie miłośnika motocykli Harley Davidson, trafił już do hali produkcyjnej naszego zakładu.

 

 

Palenisko kominka zabezpieczają drzwiczki z kratą. Po dwóch bokach wycięliśmy logo Harley Davidson, które w trakcie użytkowania kominka wypełni światło bijące z ognia.

 

Kominek ogrodowy Corten o surowych, prostokątnych kształtach jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób ceniącym sobie nowoczesny, prosty design i wygląd rdzawych instalacji ze stali Corten. Kominek od HunterDesign wykonany jest z blachy Corten o grubości 2 mm. Kwadratowe palenisko zabezpieczają drzwiczki z kratą. W dachu kominka znajduje się komin, odprowadzający dym ku górze, nie podrażniając oczu i nozdrzy uczestnikom ogrodowej biesiady.

Kominki ogrodowe sprawdzają się doskonale jako efektowna dekoracja, oraz jako praktyczne akcesorium podczas ogrodowych spotkań. Emitują przyjemne ciepło i światło, a ulatniający się dym sprzyja odstraszaniu uciążliwych owadów. Dodatkowo kominki ogrodowe są łatwe w obsłudze i można je z łatwością przenieść w dowolne miejsce.

 

 

Precyzyjne wykonanie i zastosowanie stali Corten sprawia, że nasze kominki ogrodowe będą efektowną i trwałą dekoracją Twojego nowoczesnego ogrodu. Stal Corten, po wstępnym nabraniu warstwy rdzawej patyny, jest odporna na warunki atmosferyczne. Dzięki temu kominki ogrodowe od HunterDesign to praktyczny mebel ogrodowy na lata.


Przekonaj się sam! Dzięki naszym kominkom w Twoim ogrodzie zapanuje ciepła atmosfera.

Przejdź do naszej oferty z kominkami ogrodowymi.

 

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »