Innowacja i automatyka schodołaz DOMINO

Innowacja i automatyka schodołaz DOMINO

Oferujemy Państwu idealną platformę dźwigową (schodołaz )Domino Dolly, zaprojektowaną oraz opracowaną by w łatwy i szybki  sposób pokonać bariery architektoniczne.  Jest bezpieczna, stabilna oraz łatwa w obsłudze. Przystosowana do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego.

Dlaczego nazywana jest w pełni automatyczną……

Nowa wersja naszej platformy to praktycznie samoobsługowe urządzenie dźwigowe  z napędem, które pozwala na łatwy i bezpieczny transport w oparciu o użycie joysticku. Dzięki zaawansowanej technologii, transport urządzeń jest jeszcze bezpieczniejsze i pozwala zniwelować pracę osoby obsługującej do minimum.  Mamy również pełną kontrolę nad urządzeniem i możemy w każdej chwili przełączyć urządzenie na tryb manualny.

 

Dbając o Państwa bezpieczeństwo,  urządzenie jest  wyposażone w specjalne ślady gąsienicowe , które umożliwiają bezpieczny i sprawny transport oraz niwelują przy tym  ryzyko ześlizgnięcia się oraz uszkodzenia powierzchni na której znajduję się urządzenie.

 Niezależne gąsienice gwarantują również  bezpieczny transport oraz optymalną przyczepność -  urządzenie wyposażone jest w podwójny  elektryczny silnik służący do komfortowego operowania,   bez użycia siły. Domino Dolly  jest przystosowana również do przenoszenia ładunków na zróżnicowanych powierzchniach wliczając trawę oraz żwir.

Domino Dolly wyposażona jest w wiele akcesoriów, które spersonalizujemy na Państwa życzenie.

Zalety:

- mobilność oraz łatwość sterowania

- operator może obsługiwać  urządzenie bez większego wysiłku za pomocą joysticku

- specjalne gąsienice , gwarantują przyczepność oraz bezpieczny transport

- przystosowana do przenoszenie ładunków na zróżnicowanych powierzchniach

 

 

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »