Hunting Libramont to już 21 edycja targów myśliwskich organizowanych w Libramont w Belgi w dniach 20-22 kwietnia 2018 r.

  • Wysłany
  • 0
Hunting Libramont to już 21 edycja targów myśliwskich organizowanych w Libramont w Belgi w   dniach 20-22 kwietnia 2018 r.

To doskonała okazja do spotkań w gronie pasjonatów łowiectwa, miłośników broni oraz entuzjastów strzelectwa . Jeśli szukasz odpowiedniej dla siebie broni czy akcesoriów łowieckich zapraszamy na nasze stoisko Hunter Safes.

Czekamy na Ciebie!!! 

 Myślistwo to nasza wielka pasja, która pozwala zrozumieć potrzeby każdego  łowcy. Pomożemy i udzielimy profesjonalnego doradztwa w dziedzinie broni oraz sejfów.  Odwiedź nasze stoisko, znajdziesz na nim asortyment którego szukasz!!!! Niezależnie czy zamówisz niestandardowy sejf na broń czy szafę, oferujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo.  Jesteśmy producentem z ponad 20 letnim doświadczeniem, od lat  nasze wyroby tworzymy z pasją.

Istnieje  również możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio na stoisku. Dostarczymy Twój sejf na terenie Belgii, Francji oraz Polska.

 

Kiedy?Targi myśliwskie odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2018 r, W godzinach 10: 00-18: 00. Za pośrednictwem strony internetowej można kupić biletu wstępu. http://www.hunting-expo.com

Targi myśliwskie odbywają się w budynku wystawowo-kongresowym Libramont w halach 2 i 3. 

 

Do zobaczenia  !!!!!

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »