Certyfikowany sejf dla branży medycznej

Certyfikowany sejf dla branży medycznej

W czasach korona wirusa ważne jest, aby powierzchnie były łatwe do dezynfekcji dlatego powierzchnia szafek posiada gładką powłokę, która umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie.

Sejf do bezpiecznego przechowywania rzeczy osobistych personelu medycznego, pracowników laboratoriów. Segment 1487A może być złożony z dowolnej ilości oddzielnych szafek. Szafki mogą być zamykane za klucz lub zamek elektroniczny. Zamki elektroniczne posiadają baterie, więc nawet w przypadku braku zasilania nadal możemy korzystać z szafek. W modelu z zamkami elektronicznymi istnieje możliwość utworzenia kodu centralnego dla kierownika w celu obsługi technicznej i zarządzania. Można również utworzyć kod dla każdego użytkownika oddzielnie. W ten sposób każdy ma swój kod i dostęp do szafki. Segmenty często stosowane są w jednostkach medycznych, laboratoriach gdzie ilość bakterii musi wynosić zero, dlatego pracownicy zostawiają  w szafkach swoje osobiste rzeczy, które mogą przenosić bakterie itp. W czasach korona wirusa ważne jest, aby powierzchnie były łatwe do dezynfekcji dlatego powierzchnia szafek posiada gładką powłokę, która umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »