Manufaktura Sejfy - Aktualności

Folia inteligentna – sterowanie przezroczystością szyby pancernej w szafach PantzerGlass

Folia inteligentna – sterowanie przezroczystością szyby pancernej w szafach PantzerGlass

Szafy PantzerGlass zaprojektowane zostały z myślą o bezpiecznej ekspozycji posiadanej kolekcji broni lub innych przedmiotów wartościowych. W przypadku, gdy chcielibyśmy jednak aby kolekcja, znajdująca się w szafie, była niewidoczna, niezastąpiona staje się folia inteligentna sterowana napięciem elektrycznym.

Dodatkowe opcje do szaf na broń PantzerGlass

Szafy PantzerGlass to produkt nietypowy, produkowany na zamówienie. W naszym sklepie zobaczycie Państwo produkty, które opracowaliśmy i wykonaliśmy dla naszych klientów. Zazwyczaj opis dotyczy standardowej wersji produktu. W celu dopasowania konkretnej szafy do Państwa indywidualnych potrzeb, dysponujemy bogatą paletą opcji dodatkowych, które można wybrać na etapie składania zamówienia.

Specjalne warunki transportu szaf z szybą pancerną PantzerGlass

Szafy na broń z szybą kuloodporną wymagają dodatkowego zabezpieczenia i specjalnej uwagi podczas transportu do klienta. Szyba pancerna, choć odporna na określoną liczbę uderzeń pocisku, siekiery lub łomu, wykazuje podatność na pęknięcia, spowodowane naprężeniami. W odróżnieniu od zwykłych szyb, szyba pancerna nigdy nie rozsypie się na drobne części ale przy znacznym naprężeniu, spowodowanym uderzeniem szafy, może pęknąć i pojawić się na niej rysa.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »