Manufaktura Sejfy - Aktualności

Targi Jacht & Buitenleven 2021

  • Wysłany
  • Przez Dominika
  • 0
Targi Jacht & Buitenleven 2021

Nasza firma wzięła udział w targach „Jacht en Buitenleven 2021”, które odbyły się we wrześniu w Liempde (Holandia).
Targi przebiegły bardzo pomyślnie. Mogliśmy zaprezentować nasze wyroby oraz w końcu spotkać się i porozmawiać na żywo z naszymi klientami! To pierwsze targi zorganizowane w czasie pandemii koronawirusa.

Polityka paletowa - bo ekologia jest dla nas ważna

  • Wysłany
  • 0
Polityka paletowa - bo ekologia jest dla nas ważna

Ekologia ma dla nas duże znaczenie. Staramy się wprowadzać wszelkie działania proekologiczne wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.

Jednym z tych obszarów jest nasza polityka paletowa. Palety których my używamy, produkowaną są dla nas na nasze zamówienie. Są to palety do produkcji których zostały użyte drzewa, których wycinka nie była szkodliwa dla środowiska.

Do wysyłki naszych towarów wykorzystujemy tylko nowe, nie uszkodzone palety. Jest to również istotne pod względem bezpieczeństwa towaru podczas transportu. Używane, często już podniszczone palety często ulegają uszkodzeniom, a towar znajdujący się na nich również.

Ekologia i bezpieczeństwo to priorytety w naszej polityce, jesteśmy odpowiedzialni i odpowiedzialnie podchodzimy do naszych realizacji.

Koszt wyprodukowania nowej palety nie jest mały, dlatego przy opcji wysyłki towaru na palecie, pobieramy kaucję w wysokości 50 zł za paletę.

Za każdą użytą paletę do realizacji dostawy, nasza firma sadzi kolejne drzewa w pobliskim nas Welskim Parku Krajobrazowym.

Ponadto, zatrzymując naszą paletę, można w łatwy i ciekawy sposób wykonać z niej chociażby hotel dla owadów, domek dla ptaków lub mebel ogrodowy.

Pomysłów jest wiele, a cel który temu przyświeca jest ważny - ekologia.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »