Kominek ogrodowy Corten - Harley Davidson

4.839,00 zł
Numer artykułu:: 2045
Czas dostawy: Produkt na zamówienie / 2-3 tygodnie

Ten kominek ogrodowy został zaprojektowany i wykonany na zamówienie miłośnika motocykli Harley Davidson. W ścianach bocznych paleniska wycięliśmy logo Harley Davidson. W trakcie gdy w środku pali się ogień, przenikające przez otwory światło płomieni daje bardzo klimatyczny efekt. Dla bezpieczeństwa palenisko zamykane jest drzwiczkami ze stalową kratą. Pod paleniskiem znajduje się schowek na drewno. Wysoki komin zabezpiecza nas przed niepożądanym dymem.
Kominek wykonany ze stali Corten, odpornej na warunki atmosferyczne, przez wiele lat będzie służył swojemu właścicielowi. Produkt nie wymaga konserwacji oraz chowania przed deszczem, gdyż rdzawa patyna, która tworzy się wraz z upływem czasu na stali kortenowskiej, jest jednocześnie powłoką ochronną, zabezpieczającą przed gruntowną korozją poszczególnych elementów.

Klient otrzymuje produkt w stanie surowym - bez rdzawego nalotu, który pojawia się po około 4-5 miesięcy od wystawienia kominka na działanie warunków atmosferycznych.

 

Dane techniczne:

  • Wysokość całkowita (mm): 2900
  • Wymiary paleniska (mm): 500 x 500 x 500
  • Długość komina (mm): 2000
  • Materiał: stal Corten (blacha 2 mm)
  • Waga: 65,5 kg
  • Paliwo: drewno/węgiel drzewny/brykiet
0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »