2039 Lampa Ogrodowa Corten z wkładem olejowym

Numer artykułu:: 2039
Czas dostawy: Produkt na zamówienie / 2-3 tygodnie

Lampa Ogrodowa Corten ze źródłem światła w postaci stalowej lampy olejowej to propozycja dla osób ceniących sobie tradycyjne rozwiązania - bez plastiku i potrzeby podłączania źródła prądu.

Właściwości stali Corten sprawiają, że powierzchnia lampy nie musi być odnawiana (malowana) farbami. W trakcie stania na wolnym powietrzu konstrukcja z blachy Corten nabiera brązowej patyny, która nie jest zwykłą rdzą ale warstwą konserwującą. Nasza lampa zyskuje uznanie wśród miłośników rdzawego koloru stali Corten i ciepłego światła, bijącego z ognia.

Konstrukcja lampy jest na tyle stabilna, że można ją postawić w dowolnym miejscu. Oprócz tego na dole lampy znajdują się "wypusty" z otworami montażowymi, dzięki którym lampę można trwale przymocować do podłoża.
Wkład ze stalowej lampy olejowej można bez problemu wyjąć z otworu montażowego w celu uzupełnienia paliwa.

 

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 1200 x 200 x 200 mm
Materiał: blacha Corten 2 mm
Źródło światła: stalowa lampa olejowa 250 ml
Wysokość otworu świetlnego: 298 mm
Uchwyty montażowe w dnie
Waga: 14,5 kg

Chcesz abyśmy zrobili lampę ogrodową ze stali Corten specjalnie dla Ciebie - skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów.

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »