Donica ogrodowa ze stali Corten 40

Numer artykułu:: 1927
Dostępność: Na magazynie (10)
Czas dostawy: Produkt na zamówienie / 2-3 tygodnie

Kwadratowa donica ogrodowa, wykonana ze stali kortenowskiej o grubości 2 mm. Szeroki, czterocentymetrowy rant donicy z dwucentymetrowym zagięciem do środka. W standardzie w dnie donicy nawiercane są otwory odprowadzające nadmiar wody.
Skrzynia o wymiarach 40x40x40 cm stojąca na nóżkach wysokości 40 mm. 

Donica bardzo dobrze sprawdzi się w nowoczesnych ogrodach, tarasach, balkonach.

 

Dane techniczne:

Wymiary: 440 x 400 x 400 mm
Materiał: stal 2 mm

Standardowo wykonujemy donice ze stali Corten. Możliwość wykonania produktu z blachy czarnej, malowanej farbą proszkową na dowolny kolor z palety RAL.

 

Produkty wykonane ze stali Corten są bardzo trwałe i nie wymagają konserwacji, ponieważ pojawiająca się z czasem rdzawa patyna stanowi jednocześnie warstwę ochronną. W dnie został umieszczony otwór odpływowy.

Gotowy produkt sprzedawany jest w stanie "surowym", tzn. bez widocznej rdzawej patyny. Po wystawieniu na działanie czynników atmosferycznych, stopniowo zmienia swój wygląd, pokrywając się patynową powłoką, która jednocześnie zabezpiecza ten rodzaj stali przed korozją. Stal kortenowska "dojrzewa" przez okres 12-36 miesięcy, w zależności od warunków mikroklimatycznych, oraz tego, czy znajduje się na wolnym powietrzu, czy w pomieszczeniach.

 

Produkujemy na wymiar
Jesteśmy producentem, który oprócz wymiarów standardowych oferuje realizację wyrobów niestandardowych. Możemy wykonać każdy produkt, zaprojektowany na zlecenie klienta.

Chcesz podobny produkt o innych wymiarach? Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami!

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »