Donice ogrodowe Corten 50 z ławką

2.339,00 zł
Numer artykułu:: 1926
Dostępność: Na magazynie (9)
Czas dostawy: Produkt na zamówienie / 2-3 tygodnie

Zestaw składający się donic i nakładanej ławki. Kwadratowe donice stawiamy w odstępie 120 centymetrów i łączymy je nakładając konstrukcję siedziska ławki. Możliwość łączenia wielu donic 3-5-7 w rozmaitych konfiguracjach. Donice wykonane z blachy 2 mm o wymiarach 50 x 50 x 50 cm. Skrzynki stojące na nóżkach wysokości 40 mm. Siedzisko ławki zbudowane z profili stalowych i desek sosnowych. Donice z ławką mogą być stosowane do ogrodu, na tarasy lub balkony.

 

Dane techniczne:

Wymiary donic: 540 x 500 x 500 mm
Wymiary siedziska: 1200 x 50 mm
Materiał: stal 2 mm / drewno sosnowe 20 mm

Standardowo wykonujemy donice i metalową konstrukcję ławki ze stali Corten. Możliwość wykonania produktu z blachy czarnej, malowanej farbą proszkową na dowolny kolor z palety RAL.

 

Produkty wykonane ze stali Corten są bardzo trwałe i nie wymagają konserwacji, ponieważ pojawiająca się z czasem rdzawa patyna stanowi jednocześnie warstwę ochronną. W dnie został umieszczony otwór odpływowy.

Gotowy produkt sprzedawany jest w stanie "surowym", tzn. bez widocznej rdzawej patyny. Po wystawieniu na działanie czynników atmosferycznych, stopniowo zmienia swój wygląd, pokrywając się patynową powłoką, która jednocześnie zabezpiecza ten rodzaj stali przed korozją. Stal kortenowska "dojrzewa" przez okres 12-36 miesięcy, w zależności od warunków mikroklimatycznych, oraz tego, czy znajduje się na wolnym powietrzu, czy w pomieszczeniach.

 

Produkujemy na wymiar
Jesteśmy producentem, który oprócz wymiarów standardowych oferuje realizację wyrobów niestandardowych. Możemy wykonać każdy produkt, zaprojektowany na zlecenie klienta.

Chcesz podobny produkt o innych wymiarach? Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami!

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »