Ogrodowy kosz graniczny - Okrąg

1.139,00 zł
Numer artykułu:: 1917
Czas dostawy: Produkt na zamówienie / 2-3 tygodnie

Okrągły kosz graniczny VuuR

Okrągła ramka, wykonana ze stali Corten A, o grubości 2 mm. Do użytku jako obramowanie drzewa lub rabatów ogrodowych.
Bardzo łatwa w montażu. Stal Corten po pokryciu warstwą rdzawej patyny idealnie wpasowuje się w środowisko ogrodowej zieleni.

 

Specyfikacja techniczna

  • Średnica: 700 mm
  • Wysokość: 300 mm
  • Grubość blachy: 2 mm

 

Długoletnia trwałość bez dodatkowej konserwacji
Produkty wykonane ze stali Corten są bardzo trwałe i nie wymagają konserwacji, ponieważ pojawiająca się z czasem rdzawa patyna stanowi jednocześnie warstwę ochronną.

 

Gotowy produkt sprzedawany jest w stanie "surowym", tzn. bez widocznej rdzawej patyny. Po wystawieniu na działanie czynników atmosferycznych, stopniowo zmienia swój wygląd, pokrywając się patynową powłoką, która jednocześnie zabezpiecza ten rodzaj stali przed korozją. Stal kortenowska "dojrzewa" przez okres 12-36 miesięcy, w zależności od warunków mikroklimatycznych, oraz tego, czy znajduje się na wolnym powietrzu, czy w pomieszczeniach.

 

Produkujemy na wymiar
Jesteśmy producentem, który oprócz wymiarów standardowych oferuje realizację wyrobów niestandardowych. Możemy wykonać każdy produkt, zaprojektowany na zlecenie klienta.

Chcesz podobny produkt o innych wymiarach? Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Skontaktuj się z nami!

 

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »