1883 Blok rzeźniczy / szafka Vuur na drewno do grilla Vuur

1.699,00 zł
Numer artykułu:: 1883
Czas dostawy: Produkt na zamówienie / 2-3 tygodnie

Szafka / Blok rzeźniczy Vuur to bardzo wygodny mebel ogrodowy, zaprojektowany do kompletu z Grillem Vuur lub paleniskiem. Na górze szafki montujemy blok rzeźniczy (blat roboczy) z drewna dębowego lub kamienia naturalnego (opcja do wyboru powyżej), umożliwiający wygodne przygotowywanie produktów (mięsa, warzyw, etc.). Wewnątrz szafki znajduje się miejsce do przechowywania drewna lub akcesoriów grillowych.
Prostokątna, stojąca szafka z blachy Corten lub blachy konstrukcyjnej, malowanej farbą proszkową na dowolny kolor RAL (opcja do wyboru powyżej). Aby dowiedzieć się na jaki kolor możemy pomalować szafkę wykonaną z blachy konstrukcyjnej kliknij na dole strony w "Kolor szafy PantzerGlass" w polach "Produkty powiązane".  

Specyfikacja techniczna:

  • Wymiary zewnętrzne (WxSxG): 800 x 500 x 350 mm
  • Materiał: blacha Corten / blacha konstrukcyjna, grubość 2 mm
  • Blok rzeźniczy z drewna (40 mm) lub kamienia naturalnego (20 mm)
  • Komora na drewno z zamkniętym tyłem


Wyposażenie dodatkowe (opcjonalnie):

  • Haczyki magnetyczne na narzędzia do grilla

Szafkę VuuR możemy wykonać na indywidualne zamówienie o dowolnych wymiarach. Możliwe jest otworowe wykonanie dowolnej grafiki, logo lub tekstu, na ścianach kosza ogniowego grilla VuuR.

Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów.

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »