1840 Kaseta na laptopa do kampera

Dostępność: Brak w magazynie
Czas dostawy: Produkt na zamówienie / 2-4 tygodnie

Kaseta na laptopa do kampera
Model 1840. Klasa S1.

Solidna kaseta do kampera, przeznaczona do przechowywania laptopa lub elektroniki. Produkt wykonany na indywidualne zamówienie klienta. Cała komora kasetki wyklejona wykładziną filcową, która zabezpieczy przechowywany w środku sprzęt przed obijaniem.

Specyfikacja:

  • wymiary zewnętrzne 39x25x29cm
  • wymiar światła drzwi: 25x20 cm (drzwi na ścianie o wymiarach 39x25cm)
  • waga 25 kg
  • zamek kluczowy mechaniczny
  • komora kasetki wyklejona wykładziną filcową
  • drzwi pionowe z zawiasami na dole kasetki
  • kaseta wykonana bez klamkiOpinia naszego klienta na temat produktu i realizacji zamówienia.

W skali od 1-10 gdzie 10 oznacza ocenę najwyższą:

1. Ogólne zadowolenie - 10

2. Zadowolenie z obsługi zamówienia - 10.
Pani Agata odpowiadała bardzo szybko, była konkretna, rzeczowa, pomocna. Było to dla mnie tym bardziej istotne, że zamówienie nietypowe, a z racji licznych modyfikacji w kamperze miałem kontakt z wieloma firmami (choć nie dotyczyło to kasetki) i prawdę mówiąc sprawiały wrażenie, że nie są zainteresowane zleceniem od klienta (brak odpowiedzi na maile, nieodbieranie telefonów, nieoddzwanianie - a więc nie przeszliśmy nawet do etapu ceny).
W Państwa przypadku było inaczej. Faktycznie cena kasetki była dość wysoka, ale podjęli Państwo w ogóle temat i byli otwarci na moje pomysły - co bardzo cenię.
Gdy miałem wątpliwości i pytania techniczne - skierowała mnie do P. Daniela, który mimo późnej pory chętnie odpowiedział na pytania i kilka rzeczy wyjaśnił.

3. Jakość - 10.
Zamek chodzi bardzo lekko, kasetka wygląda bardzo solidnie, wnętrze z filcem dobrze zabezpieczy sprzęt przed obijaniem. Idealnie wpasowała się do samochodu.

Pozdrawiam,
RL

0 gwiazdek na podstawie 0 recenzji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Czy to akceptujesz? Czy to w porządku? Tak Nie Więcej informacji na temat plików cookie »