Szafy na broń z SZYBĄ PANCERNĄ

EKSKLUZYWNA SERIA SZAF NA BROŃ Z SZYBĄ PANCERNĄ 

Specjalnie dla osób poszukujących wyjątkowych i nietypowych rozwiązań stworzyliśmy serię szaf na broń z szybą pancerną. Specjalne modele są produkowane na indywidualne zamówienie.

Szafy na broń z szyba pancerną przygotowane zostały z myślą o efektownej, praktycznej, a zarazem bezpiecznej ekspozycji posiadanej kolekcji broni. Gwarantuje to solidna konstrukcja szafy wraz z kuloodporną i antywłamaniową szybą. Ponadto oprócz funkcji zabezpieczającej szafa może stanowić nietuzinkowy element wyposażenia wnętrza, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Ekskluzywny charakter szafy na broń potęguje możliwość konfiguracji jej wnętrza oraz zmiana wyglądu zewnętrznego. Z pośród wielu opcji dodatkowych jakie proponujemy naszym klientom są :

  • montaż dodatkowych zamów elektronicznych i mechanicznych;
  • zmiana wymiarów szafy oraz skarbczyków;
  • wyklejenie wnętrza szafy, półek, skarbczyków wykładziną;
  • wybór koloru wykładziny;
  • wybór koloru szafy;
  • zamontowanie w szafie oświetlenia;
  • wyposażenie szafy w dodatkowe półki, skarbczyki, przegrody.

 

Konstrukcja szafy oparta jest na atestowanych szafach do przechowywania broni i amunicji, więc kwalifikuje się jako urządzenie do przechowywania broni i amunicji i posiada certyfikat S1.

Szyby stosowane w szafach na broń spełniają 2 normy: kuloodporną EN 1063:2005 klasa BR3 oraz antywłamaniową EN 356:2000 klasa P7B.

CERTYFIKAT

Szafa do przechowywania broni oraz amunicji posiada certyfikat klasy S1 według normy PN-EN 14450:2006. Szyba spełnia 2 normy :  EN 1063:2002 klasa BR2 ( szyba kuloodporna) i EN 356:2000 klasa P7B ( antywłamaniowa oraz bezpieczna).

Najważniejszą rolę w efekcie końcowym pełnią uchwyty na broń, które umieszczane są na specjalnie wyprofilowanych szynach. Dzięki nim otrzymujemy dodatkową przestrzeń w komorze broni. Wykorzystując marnowaną przestrzeń uchwyty sprawiają, iż nawet najmniejsze pomieszczenie jest w stanie przechować więcej jednostek broni. Broń jest uporządkowana, idealnie wyeksponowana oraz łatwo dostępna, a przestrzeń w komorze broni wykorzystana w 100%. Estetyczny wygląd uchwytu sprawia, że po umieszczeniu na nim broni jest on niemal niezauważalny. Uchwyt jest solidny i wytrzymały. Wszystkie materiały użyte do wyprodukowania uchwytu są atestowane. Konstrukcja wykonana z metalu przystosowana jest do długiego użytkowania. A co najważniejsze specjalna winylowa powłoka chroni lufę przed otarciami, zadrapaniami, czy rysami. Broń umieszcza na uchwycie jest całkowicie zabezpieczona przez niechcianymi uszkodzeniami.

Jesteśmy jedynymi dystrybutorami uchwytów w Polsce oraz Holandii. Posiadamy szeroką ofertę uchwytów na broń. W naszym katalogu znajdziecie Państwo zarówno uchwyty na broń krótką jak i na broń długą.