Posiadasz szafę na broń bez tabliczki znamionowej z hologramem IMP ?

Posiadasz szafę na broń bez tabliczki znamionowej z hologramem IMP ?

Jeśli posiadasz szafę na broń kupioną przed wprowadzeniem rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 16 września 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji i nie masz pewności, czy Twoja szafa spełnia kryteria klasy S1, a także nie posiadasz tabliczki znamionowej z hologramem IMP mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Specjalnie dla naszych klientów wprowadzamy nową usługę.

Jeśli posiadasz szafę na broń kupioną przed wprowadzeniem rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 16 września 2014 r. W sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji i nie masz pewności, czy Twoja szafa spełnia kryteria klasy S1, a także nie posiadasz tabliczki znamionowej z hologramem IMP mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

 

Zgłoś się do nas!! Nasz pracownik przeprowadzi badanie Twojej szafy na broń, szafy na dokumenty czy na amunicję.

 

Jak wygląda certyfikacja przeprowadzana przez Manufaktuta Sejfy / Hunter Safes ?

Aby szafa na broń, w której przechowywana jest broń spełniała kryteria klasy S1 musi posiadać certyfikowany zamek sejfowy przynajmniej w klasie A oraz mieć odpowiednią konstrukcję.

Badanie polega na sprawdzeniu urządzenia pod względem technicznym i konstrukcyjnym. A następnie wydaniu decyzji o możliwości certyfikacji szafy. Proponujemy naszym klientom trzy opcje:

 

  1. Dostarczenie szafy do naszej firmy w celu sprawdzenia jej konstrukcji. Jeśli jest potrzeba montowane są certyfikowane zamki, tak aby szafa spełniała wymagania rozporządzenia;
  2. Zweryfikowanie urządzenia osobiście przez naszego pracownika;
  3. „Weryfikacja” online na podstawie zdjęcia szafy, tabliczki (naklejki) znamionowej, a także dokumentu zakupu urządzenia.

 

Jeśli potrzebujesz odpowiedniego zamka znajdziesz go w naszym asortymencie. Oferujemy zamki kluczowe, elektroniczne oraz szyfrowe. W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości co do wyboru odpowiedniego zamka lub pytań o zakup szafy na broń prosimy o kontakt.

 

Po wejściu w życie nowego rozporządzenia w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji posiadacze broni mają 5-letni okres przystosowawczy. W ciągu tego czasu muszą wymienić posiadane urządzenie na nowe lub poddać je certyfikacji, która wskaże czy spełnia ono wymogi klasy S1.

 

Po opublikowaniu rozporządzenia wśród posiadaczy broni pojawiło się wiele pytań m.in. :

- Co zmienia to rozporządzenie ?

- Co to jest klasa S1 ?

- Jak wygląda certyfikacja szaf ?

- Czy muszę wymienić szafę na nową ?

- Jak wygląda kontrola policji ?

 

Dla rozwiania wątpliwości udostępniamy kilka przydanych linków:

 

http://gunblog.eu/2014/09/nowe-rozporzadzenie-dot-broni-i-amunicji/

 

http://trybun.org.pl/2015/02/23/szafy-s1-do-przechowywania-broni-na-czym-polega-ten-numer/

 

http://vadimpacajev.com/przechowywanie-broni-przeglad-szaf-s1/

 

 

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje...

Zostaw komentarz
* Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
* Wymagane pola